برای زن فردا...کردیا

 
" زندگی با چشمانِ بسته"
نویسنده : الهام پاوه نژاد - ساعت ۱۱:۳٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳ شهریور ۱۳٩٠
 

بعد از دو سال متوقف ماندن بالاخره فیلم"زندگی با چشمانِ بسته" به نویسندگی وکارگردانیِ رسول صدر عاملی از یکشنبه 8 شهریور به طور رسمی اکرانش آغاز خواهد شد.البته متاسفانه سفر هستم ونمی تونم در مراسم افتتاحیه و فرشِ قرمزِ فیلم یکشنبه شب ساعت 8 در سینما پردیس شرکت کنم.

دوستان عزیزی که پی گیر کارهای من هستند می دونن که این دومین کار سینمایی من هست و این که در عرض 20 سال فعالیت حرفه ای چرا دو تا سینمایی،چرائیش بماند برای بعد.

این دومین همکاری من با آقای صدر عاملی بودو از نقش هرچند کوتاه اما متفاوتم راضی هستم. شاید بد نباشه بدونین که به خواست کارگردان برای این نقش حدود 12 کیلو چاق شدم!! دلیلش را بعد دیدن فیلم متوجه خواهید شد.البته تا این لحظه یک فریم از کار را هم ندیدم و دل تو دلم نیست برای دیدن اثر. نه به خاطر بازی و حضور خودم بلکه به خاطر داستان متفاوت در این وانفسای اثر جدی ومتفاوت و نگاه متفاوت سازنده...کار سخت و پر زحمتی بود که با وسواس زیاد ساخته شد.امیدوارم نتیجه رضایت بخش باشه و خستگی و انتظار همه با بازتاب خوب اکرانش از بین بره..

از همین جا برای دیدن کار دعوتتون می کنم و گروه سازنده بسیار خسته نباشید میگم.  برای دیدن آنونس فیلم هم می تونید به این لینک سر بزنید. خوشحال میشم نظراتتون را در این پست بعد نمایش فیلم بنگارید.

www.youtube.com/watch?v=wlXtlISU4Ro