برای زن فردا...کردیا

 
آتن _ مسکو/ کارگردان.بازیگران
نویسنده : الهام پاوه نژاد - ساعت ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٥ آبان ۱۳۸٧
 

کنسول یونان، از گروه نمایشی «آتن مسکو» برای اجرا در این کشور دعوت کرد.

به گزارش بخش تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ایسمینی پاناگومولو (ismini panagoumolo) - کنسول سفارت یونان ، بعد از دیدن نمایش «آتن مسکو» به کارگردانی کتایون فیض‌مرندی، از این گروه نمایشی برای اجرا در کشور یونان دعوت کرد.

او که از قبل با قصه این نمایش آشنا و اجراهای دیگری از این کار را در یونان دیده بود، اجرای گروه را متفاوت دانست و از کار کردن در ارتباط با موضوع زنان استقبال کرد.

کنستانتین پاسالیس -رایزن فرهنگی یونان نیز که خود دانش‌آموخته تئاتر است ، بعد از دیدن این کار با تشویق گروه نمایشی برای اجرای موفقی که داشتند،عنوان کرد: فضای نمایش کاملا باورپذیر و کار با تحلیل درستی اجرا شده بود.

او نیز که پیش از این ، اجراهای سولاکیدوس و دیگر کارگردانان یونانی را از این نمایش دیده بود، با اشاره به اجرای این گروه ایرانی از متن‌« آتن مسکو» ، یادآور شد: نمایش نه فضایی کاملا غمگین و نه فضایی سرشار از شادی داشت ، بلکه ترکیبی از هر دو فضا را برای تماشاگر تداعی می‌کرد و اجرایی متفاوت با کارهایی بود که پیش از این از این متن دیده بودم.

به گزارش ایسنا، نمایش «آتن مسکو» نوشته اودوتیموز سولاکیدوس و کارگردانی کتایون فیض‌مرندی با بازی الهام پاوه‌نژاد، الهام کردا و رویا میرعلمی ، تا پنجم آذر ماه ساعت 17:30 در تالار اصلی مولوی اجرا می‌شود.