برای زن فردا...کردیا

 
ورونیک در خدای کشتار
نویسنده : الهام پاوه نژاد - ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢ دی ۱۳۸٧
 

 
الهام پاوه‌نژاد بازیگر نقش"ورونیک" در"خدای کشتار":
بزرگترین حرف نمایش عدم اطمینان انسان معاصر است
یکشنبه 1 دی 1387  ساعت 11:21:00 AM      تعداد بازدید: 34
ایران تئاتر -  سرویس خبر 0 نظر نسخه‌ی چاپ

الهام‌ پاوه‌نژاد در تازه‌ترین تجربه بازیگری‌اش در نمایش"خدای کشتار" و در نقش"ورونیک"معتقد است: عدم اطمینان انسان معاصر بزرگترین حرف این نمایش است و درد جامعه امروز ماست که به صورت هنرمندانه‌ای توسط یاسمینا رضا مطرح شده است.
‌ پاوه‌نژاد به سایت ایران تئاتر گفت:«در این نمایش رنگ‌آمیزی نقش ‌زیاد‌ است. به نظر من در دنیای معاصرمان آدم‌هایی شبیه به شخصیت‌های نمایش"خدای کشتار" وجود دارند و آن قدر نقاب‌ها زیاد است که باعث می‌شود دنیای اطرافمان غیر قابل اطمینان شود.»
این بازیگر تئاتر در خصوص نقش خود در نمایش"خدای کشتار" گفت:«نقش‌های این نمایش موازی‌اند و من به عنوان بازیگر این نمایش نقش را دوست داشتم و برایم جالب بود. کلیت متن نیز خیلی خوب است و گیرایی خاص خود را دارد. به گونه‌ای که می‌توان گفت دیالوگ‌ها به صورت بازی پینگ پونگ رد و بدل می‌شود.»
وی در ادامه افزود:«تغییر رویه نقش ورونیک خیلی مشخص بود که به عنوان یک زن روشنفکر وقتی پای منافع شخصی‌اش به میان می‌آید شخصیتی دژخیم از خود نشان می‌دهد.»
وی درباره همکاری‌اش با دیگر بازیگران ‌‌اظهار کرد:«با بهنام تشکر و بهاره رهنما قبلاً کار نکرده بودم، ولی هر دوی آن‌ها بازیگرانی اکتیو، خوش فکر و پرانرژی‌اند و امیدوارم با تجربه‌ای خوشایند از یکدیگر جدا شویم. اما این نمایش سومین تجربه من در همکاری با کاظم هژیرآزاد محسوب می‌شود و آن قدر شریف است که هر بازیگری که با او یک بار کار کند رغبت همکاری مجدد در او به وجود می‌آید.»