برای زن فردا...کردیا

 
چند جواب کوتاه
نویسنده : الهام پاوه نژاد - ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ دی ۱۳۸٧
 

این چند سطر برای خواننده های محترمی است که در این مدت برایم پیام های مختلفی گذاشتن و نمی خوام بی جواب بمونن.

بعضی خواسته بودند وبلاگ هایشان را بخوانم ونظر بدم که حتما مراجعه کرده و دیده ام ولی بعضی وبلاگ ها   erorrداده و باز نشدند.(مثل وبلاگ خانم سیما) بابت وبلاگ هایی هم که بررسی کردم به نظرم الآن زمان مناسبی برای قضاوت نیست.چون هدف تشکیل هر وبلاگ با دیگری متفاوت است و باید کل وبلاگ خوانده شود و با این وقت کم ، من فقط تونستم چند پست آخر را بخونم، پس بپذیرید که قضاوتم کامل و صحیح نیست در نتیجه معذورم.

بابت تبادل لینک ، از تمام کسانی که لطف کردن و آدرس من را در لینکستان خودشان قرار دادن بی نهایت سپاسگزارم ولی من فعلا  ترجیح می دهم کسانی را در لیست لینک هایم بگذارم که ارتباط کاری و شغلی و یا دوستی به معنای اصیلش (نه مجازی!) با آنان دارم. پس پیشاپیش از تمام دوستان دیگر پوزش می خوام و امیدوارم رنجیده خاطر نشوند. بگذارید دقیق تر با دیدگاه و وبلاگ شما آشنا شوم بعد به لیست اضافه کنم.چون به کیفیت معتقدم نه کمیت.

بعضی یادداشت ها را تایید نمی کنم چون دوست ندارم ! به همین راحتی! البته حتما متوجه شدید منظورم انتقاد ها نیست بلکه پیام هایی است که ... بگذریم.

ولی از این حرف ها که بگذریم واقعا این همه توجه وهمراهی گرم شما در این روز و شب های سرد، سپاسگزاری ، برایش کوچک و کم است. همیشه بر قرار باشید.