برای زن فردا...کردیا

 
" سکوت سبز "
نویسنده : الهام پاوه نژاد - ساعت ۱٢:٥٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٩
 

دخترم

روزها به لختی و تنبلی بهار می گذرند و به جای این که همه چیز شکوفا شود از همان ابتدای سال یک ماه نشده، رکورد دار "از دست رفته ها" شدیم.

از رضا کرم رضایی و محمود بنفشه خواه وکیومرث ملک مطیعی، حمیده خیر آبادی گرفته تا عطا جنگوک .وقتی در فاصله ی پانزده روز چهار بار برای تشییع جنازه راهی میشی وبه مرگ فکر می کنی چطور می توان شوقی برای زیستن داشت؟حتی مجال نوشتن مطلبی یا تسلیتی برای تک تک آنها نماند!

شاید هم همین مرگ بهانه ایی شده برای این که دلم بخواد مدام خودمو شخم بزنم و ببینم چه کردم و چه می خوام انجام بدم و به کجا رسیدم.

این روزها دلم می خواد سکوت کنم.علی رغم محبت خیلی از دوستان که برام پیغام می گذارند که چرا مطلب جدیدی نمی نویسی یا به قول وبلاگ نویس ها چرا آپ نمی کنی ، دلم می خواد فکر کنم بیش از پیش باید تمرکزم را بدست بیارم.باید بتونم دوباره کتاب بخونم و از این اینترنت اعتیادآور فرار کنم.

احساس این روزهام مثل آخرین روزهایی بود که تو همسفر بدنم بودی..از درون با لگد حضورت را ثابت می کردی و من سنگین _ سنگین روزها را طی می کردم و می دونستم که با تولدت،جوانه ی زندگی من، جریان تازه ایی در راه خواهد بود.برای همین سکوت می کردم..سکوت می کردم چون به آرامش قبل از اون هیاهو احتیاج داشتم.احتیاج دارم. پس....................................................................................................................

.....................................................................................................................