آتن _ مسکو/ کارگردان.بازیگران

کنسول یونان، از گروه نمایشی «آتن مسکو» برای اجرا در این کشور دعوت کرد.

به گزارش بخش تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ایسمینی پاناگومولو (ismini panagoumolo) - کنسول سفارت یونان ، بعد از دیدن نمایش «آتن مسکو» به کارگردانی کتایون فیض‌مرندی، از این گروه نمایشی برای اجرا در کشور یونان دعوت کرد.

او که از قبل با قصه این نمایش آشنا و اجراهای دیگری از این کار را در یونان دیده بود، اجرای گروه را متفاوت دانست و از کار کردن در ارتباط با موضوع زنان استقبال کرد.

کنستانتین پاسالیس -رایزن فرهنگی یونان نیز که خود دانش‌آموخته تئاتر است ، بعد از دیدن این کار با تشویق گروه نمایشی برای اجرای موفقی که داشتند،عنوان کرد: فضای نمایش کاملا باورپذیر و کار با تحلیل درستی اجرا شده بود.

او نیز که پیش از این ، اجراهای سولاکیدوس و دیگر کارگردانان یونانی را از این نمایش دیده بود، با اشاره به اجرای این گروه ایرانی از متن‌« آتن مسکو» ، یادآور شد: نمایش نه فضایی کاملا غمگین و نه فضایی سرشار از شادی داشت ، بلکه ترکیبی از هر دو فضا را برای تماشاگر تداعی می‌کرد و اجرایی متفاوت با کارهایی بود که پیش از این از این متن دیده بودم.

به گزارش ایسنا، نمایش «آتن مسکو» نوشته اودوتیموز سولاکیدوس و کارگردانی کتایون فیض‌مرندی با بازی الهام پاوه‌نژاد، الهام کردا و رویا میرعلمی ، تا پنجم آذر ماه ساعت 17:30 در تالار اصلی مولوی اجرا می‌شود.

/ 2 نظر / 11 بازدید
سجاد

خانم پاوه نژاد عزیز بازی شما بسیار قابل تحسین بود در نمایش نظرم را مفصل بزودی می نویسم اما یک سوال لحن پیغام پیامگیر مال خودتان بود انجا که می گفتید سلام اولگا هستم الان خونه نیستم و ما چقدر کیف می کردیم موفق باشید

شیرین بابازاده

واقعا خسته نباشید! خیلی لذت بردم. به خصوص بازی شما که محکم و در عین حال شیرین بود. فقط به نظرم لحن آخر نمایش با بقیه کار تناسب نداشت. راستی مدت زیادی بود که اینقدر تماشاگر توی سالن مولوی ندیده بودم. سلامت و موفق باشید.