فراخوان !!

مدت زیادی نیست که از ورودم به دنیای وبلاگ نویسی می گذره ولی با برخوردها و رفتارها و فرهنگ های گوناگونی مواجه شدم که  جالب هستند و گاهی هم حیرت آور!

برای همین تصمیم به نوشتن این پست گرفتم بلکه سایر خواننده ها، به خصوص وبلاگ نویسان حرفه ایی بتونن جواب قانع کننده ای بهم بدن.

جریان ازین قراره که چند خواننده مشخص با نام واقعی یا مجازی واحد ،مدام برایم کامنتهایی می گذارن که به شکل کاملا صریح دال بر بی فرهنگی و بی هنری و سایر "بی"های بی ادبانه ی دیگر من و همکاران من هست.علت اصلی این که این کامنت ها را تایید نمی کنم لحن و ادبیات و کلام فوق العاده خاص! این خوانندگان محترم است.فقط این نکته برایم خیلی جالبه که اگه من و امثال من انقدر "بی" هستیم پس چرا این خوانندگان عزیز انقدر وقت گران بها و عزیزشان را صرف ورود به این صفحه و نوشتن این گونه واژگان و الفاظ می کنند؟ بهتر نیست به وبلاگ عزیزانی سر بزنید که بتوانید با عشق و احترام برایشان پیام بفرستید؟!

شاید این یک نوع نظر سنجی باشد..خوشحال خواهم شد که عقیده ی شما را بدانم.شاید همگی به نتایج جالبی برسیم.

موافقید ؟

/ 53 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانوی ماه و آب

توی دنیای مجازی زیاد سخت نگیرید . همیشه آدم بیکار توی هر قشری پیدا میشه و البته بیمار ... بنویسید و مطمئن باشید کسی که اهلش باشه هیچ وقت باعث آزار نمیشه. منم تو جشنواره سوپر استار رو دیدم امروز و فردا هم بلیط دارم که امیدوارم یکیش فیلم آقای بیضایی باشه. موفق باشی خانم پاوه نژاد

روشنک

سلام. مدت زيادي نيست كه خواننده نوشته‌هاي شما شده‌ام. شايد اندكي پس از تولد وبلاگ شما. با آنكه زياد به تلويزيون علاقمند نيستم ولي به صورت اتفاقي ديروز، شما و كرديا را در برنامه نقره ديدم و شما باعث بيدار شدن حس نوستالژيك من و خيلي‌ها به سريال همسران شديد. و اما در مورد اين پست شما؛ به نظرم نبايد زياد يه اين حرفهاي شامل پيشوند" بي " حساس باشيد. هميشه و همه‌جا هستند كساني كه مخالف حضور هنرمندان در عرصه‌هاي ديگر هستند. زياد سخت نگيريد. موفق باشيد.

ahmad:e

همه به راه خود می روند بی آنکه چشمهایشان را باز کنند. تنها رازی که هیچ کس در این جهان پیدا نمی کند خود اوست. درگیر زندگی کردن ! اما برای چه؟ مرگ نزدیک است . هیچ کس درک نمی کند . شما هم در راهی هستید که عبور از آن مثل عبور از طنابی بر فراز دره ای است .بیشتر مواظب باشید. ahmad:e

یکی مثل همه.یکم خوب یکم بد

برای تمتم سوالاتتون یک جواب است. سوال: چرا.................؟؟ جواب: اینجا ایران است. با تمام بی فرهنگیها. با تمام عقده ها. با تمام ....بگزریم. راستی چرا اینجا زن به عنوان یک ابزاره تا یک انسان از جنس خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اینجا دزد و قاضی مثل همن؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی ..... چرا اینجا خدا معنیه دیگه ای داره؟؟؟؟؟ http://inja-iran.blogsky.com http://ice-dream.blogsky.com

سلام

سلام فکر می کنم یک بی هم من باید اضافه کنم و ان ( بی خیال ) است همیشه همین بوده نبوده؟؟؟؟؟

بهارک

الهام عزیز در دنیای واقعی و مجازی آدمهای بسیاری یا تربیتهای گوناگونی به چشم می خورند.امثال این آدمها برای همه وبلاگ نویسان مشکلاتی را به وجود می آورند و صد البته برای کسانی چون شما بیشتر.زیاد به این مسائل توجه نکن و به نوشتن ادامه بده.باید همه به این درک برسند که شما به عنوان یک انسان آزاد اینجا می نویسید نه یک بازیگر و باید دوستی دنیای مجازی در این راستا باشد یعنی الهام پاوه نژاد به عنوان یک دوست و نویسنده وبلاگ نه بازیگر سرشناس که آن خود جایگاهی جدا دارد.

وحیده

سلام. از بازی شاهکار شما در نمایش خدای کشتار بی نهایت سپاسگزارم. شما روی صحنه واقعا جادو می کنید .نه؟ و در مورد این مشکلاتی که گفته بودین می خواستم بگم: (( دریا به جرعه ای که تو از چاه نوشیده ای حسادت می کند.)) فقط همین. به امید دیدار شما در یک نمایش جدید، انشاءالله.

محمد رضا رحمان ستایش

خانم پاوه نژاد فکر میکنم خیلی برایتان مهم است دیگران چه فکری راجع به شما میکنند.اگر این طور نیست آن نظرها را هم تایید کنید. مطمئن باشید که آنها فکر نمی کنند که نظرشان غلط است پس فکرشان محترم است.نباید کامنت های ارسالی را محدود کنید.

آینه های ناگهان

شما نگران اين ادبيات نامعقول نباشيد گاه ما، همه ي ما كه حتي ناشناخته هاي دنياي واقعي هستيم هم درگير اتهامات و سو ظن ها مي شويم.ولي چه باك. حرفي وقتي باشد قلم را ياراي خاموشي نيست.به شوق بيان ادامه دهيد.

سعید

[گل]بي تو مهتاب شبي باز از آن كوچه گذشتم همه تن چشم شدم خيره بدنبال تو گشتم شوق ديدار تو لبريز شد از جام وجودم شدم آن عاشق ديوانه كه بودم [گل][گل].............[گل][گل]