ده سالگی...

ده سال پبش چنین روز و چنین ساعتی، نه ساعت از بی قراریت و عجله ات برای پا به جهان پر ماجرا گذشت...از اون تاریخ به بعد بی تابیِ لحظه به لحظه ی من برای بزرگ شدنت و تو شروع شد..

تمام نوستالژی کودکیِ من ، در کتاب"اولدوز و عروسک سخنگو"یِ صمد بهرنگی جان می گیره.آرزوی داشتن ِ عروسکی بزرگ و سخنگو که از تنهایی نجاتم بده و هم بازی و هم دل و هم راه و حتی گاهی مادرم باشه . با من بخنده و به غمم بغل و نوازشم کنه. حضورتو  معجزه ی زندگی من و برترین هدیه ی هستی و طبیعت به من بود و هست، بندِ دلم.

عزیزکم ممنون که دنیا اومدی تا تلخی ها و تیرگی هایِ روزگار را با خنده ها و شیرین زبانی ها و بودنت قابل تحمل و پذیرش کنی...

ممنون که همیشه باصبر و بزرگی تمام سختی ها را تاب میاری و باز عشقِ باصفا و خالصت را به من میدی...ممنون که اومدی و هستی عروسکِ سخنگویِ من..

تولد ده سالگیت مبارک نفسم...

/ 97 نظر / 177 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن

سلام من بازی شما رو خیلی دوست ذارم واقعا بازیگری خوبی هستید همچنین بازیگری خوش سیما

باران

سلام...تولدیک نفس مبارک..[گل]

فارغ

سلام من هنوز پدر نشده ام اما احساس می کنم چه لذتی از این بالاتر که زندگیت را خلاصه کنی برای بزرگ شدن کسی که تو را پدر یا مادر صدا می زند. امیدوارم خدایش نگهبانی کند و سایه تان بر سرش مستدام باد.

فارغ

بسیار مشتاقم نگاه هنرمندانه و روحیه ای ظریف. ورق پاره هایم را به قضاوت بنشیند. ممنون خواهم شد اگر در صورت امکان دعوتم را به وبلاگم بپذیرید.

سینا

سلام . من هم ده سال دارم خانم و دوست دارم وبلاگم رو ببینید.[گل]

مادربزرگی برای تمامی فصول

اصولا توی وب های هنرمندان سینما دوست ندارم حرفی خارج از ژست جدیدشان بزنم و نمی زنم هم ولی این سریال همسران که مجدد ژخش شد منو ژرتم کرد به دورانی که خیلی کوچیک بودم و خیلی هم تلخ بود اون دوران برام خیلی ولی حالا بزرگ شدم مثلا مادر هم شدم مجدد که میدیدمش خیلی اموزنده بود برام و این که تولد دخترتون مبارک دخترا هر ثانیه شون تولده برای مامان ها دختر من که کم لطفه میگم هلیا دختره کیه؟ میگه بابایی من رو جهت تغذیه و تصفیه می خواد وای خدای من یعنی من ده سالگی دخترم و میبینم؟ الاهی که ببینم منتظر پست های جدید هستیم

محبوبه

سلام عزیزم..تولدشون مبارک....الهام جون..شما جزئ بازیگرایی هستید که این هنر بزرگ رو جدی میگیرد و جدی کار میکنید..به عبارت دیگه بازیگر هستید..من شما و حرفتون رو دوست دارم..حرفتون حرفه ی مقدسیه..دوست داشتی به منم سر بزن

آذربانو

دراین دیار؛شهرمن وصمدهنرمندان وادیبان زیادی زندگی میکنندفریدون پورناصح موسیقیدان بزرگ این سرزمین.شماهنرمندان وهنرتان راپاس میدارم.