طلایی ترین جدائی. جدائی نادر از سیمین.

اصغر فرهادی عزیز

دوست هنرمندمان از این که در تلخ ترین دوران بی حرمتی به هنر و هنرمندان ، با افتخار آفرینی ات امیدوار و دل شادمان کردی از تو سپاس گزارم.

از این که به اندازه ی یک گل فوتبالِ بازی های باشگاه های سطح پائین هم در مطبوعات و رسانه ها برایت ارزش قائل نشدند و خبر افتخار آفرینی ات را که نه تنها خانواده ی هنری ات بلکه تمام هنردوستان تا صبح از هیجانش، نخوابیدند اعلام نکردند، به سهم خودم عذر می خواهم برادر جان.

هنر، منش و مردم دوست ی ات را می ستایم و برایت طلائی ترین تندیس ها را آرزو می کنم که لایق برترین ها هستی.

جایزه ی پر افتخار "گلدن گلاب" فیلم های خارجی زبان مبارک تو و تمام کسانی که خودت و هنرت را عزیز می دارند باشد. آرزوی دیدن اسکار در دست هایت را دارم.

/ 95 نظر / 138 بازدید
نمایش نظرات قبلی
كاشوني

سلام من با نظر بعضي از اين دوستان موافقم و با نظر بعضي مخالف[خوشمزه]

#MAHDI#

سلام خانوم پاوه نژاد به نظر من نباید به اقای فرهادی جایزه ای سیمرغ بلورین و میدادن چون دو تا برد جایزه ای گلدین گلاب و اسکار که سر صدای زیادی میکنه تو دنیا و ایران بله کسانی که تو رشته هنر و نمایش و سینما هستن خوشحال هستن که برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران این چنین جایزه ای اورده شده و ما همگی خوشحال هستیم و ارزش این دو جایزه رو میدونیم انشا الله نفر دوم برندگان جایزه ای اسکار یکی شما و یکی من باشم [نیشخند]

علی

سلام خانم پاوه نژاد شاید قشنگ ترین دیالوگ دنیا آنجاست که پدر ژپتو به پینوکیو گفت: پینوکیو...چوبی بمان، آدم هاسنگی اند، دنیایشان قشنگ نیست... آرامش نصیبتان باد[گل][گل][گل]

admiraldogol

سپاسگزارم از اظهار نظر صادقانه شما_شجاعت بیان در این ایام رسالت تمام هنرمندان است

عارفه

همین اصغر با تمام کوچکی ش ایران را بالا برد و روی شانه های زمین گذاشت درود بر اصغر فرهادی و هر کسی که فهمید او چه گفت!!!

مصطفی

سلام . من اخیرا این فیلم رو دیدم . فیلم "آقا یوسف" به نظرم قشنگ تر از این فیلم بود ! البته این فقط نظر منه . یه مطلب دیگه این که صرف گرفتن اسکار و جوایز مشابه ، فیلم برای من ارزشمند نمی شه ! البته من هم به آقای فرهادی تبریک می گم . اما نظر من در مورد فیلمشون همونیه که اول گفتم ! البته این که رسانه ها و مطبوعات با این واقعه سرد برخورد کردن ناراحت کننده س .

علی

یک فیلم به شدت متوسط ولی پسند جشنواره ها.

مش مریم

چارشنبه سوریش درباره ی الیش و جدایی نادر از سیمین .... منو تکون داد دستش طلا

saba

ای کاش آخرش یه جور دیگه بود....

sheyda

سلام خانم پاوه نژاد واقعا مطلب قشنگی نوشته بودید که شاید حرف دل خیلی از هنرمندان بود من شخصا به آفای اصغر فرهادی و دیگر هنرمندان عزیز این فیلم تبریک میگم خیلی خیلی خوشحال میشم اگه به وبلاگ من سر بزنید دوستتون دارم * شیدا *