چند جواب کوتاه

این چند سطر برای خواننده های محترمی است که در این مدت برایم پیام های مختلفی گذاشتن و نمی خوام بی جواب بمونن.

بعضی خواسته بودند وبلاگ هایشان را بخوانم ونظر بدم که حتما مراجعه کرده و دیده ام ولی بعضی وبلاگ ها   erorrداده و باز نشدند.(مثل وبلاگ خانم سیما) بابت وبلاگ هایی هم که بررسی کردم به نظرم الآن زمان مناسبی برای قضاوت نیست.چون هدف تشکیل هر وبلاگ با دیگری متفاوت است و باید کل وبلاگ خوانده شود و با این وقت کم ، من فقط تونستم چند پست آخر را بخونم، پس بپذیرید که قضاوتم کامل و صحیح نیست در نتیجه معذورم.

بابت تبادل لینک ، از تمام کسانی که لطف کردن و آدرس من را در لینکستان خودشان قرار دادن بی نهایت سپاسگزارم ولی من فعلا  ترجیح می دهم کسانی را در لیست لینک هایم بگذارم که ارتباط کاری و شغلی و یا دوستی به معنای اصیلش (نه مجازی!) با آنان دارم. پس پیشاپیش از تمام دوستان دیگر پوزش می خوام و امیدوارم رنجیده خاطر نشوند. بگذارید دقیق تر با دیدگاه و وبلاگ شما آشنا شوم بعد به لیست اضافه کنم.چون به کیفیت معتقدم نه کمیت.

بعضی یادداشت ها را تایید نمی کنم چون دوست ندارم ! به همین راحتی! البته حتما متوجه شدید منظورم انتقاد ها نیست بلکه پیام هایی است که ... بگذریم.

ولی از این حرف ها که بگذریم واقعا این همه توجه وهمراهی گرم شما در این روز و شب های سرد، سپاسگزاری ، برایش کوچک و کم است. همیشه بر قرار باشید.

/ 79 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حمزه

سلام عزیز به وبلاگم سر بزن هر از چند گاه چند خطی مرتکب خطا می شم موفق باشی .

هستی

سلام خانم پاوه نژاد خوشحالم که تونستم به وب شما دستیابی پیدا کنم[گل]

عمو باربد

سلام وبلاگ جالبي دارين..... به كودكانه من سر بزنين.... خوشحال ميشم....خو.شحال ميشين....

فرشاد

سلام [بغل][گل] از اینکه شما هم وبلاگ نویس شدی خوشحالم / امیدوارم بقیه هنرمندان هم به اهمیت این موضوع پی ببرند و به وبلاگ نویسی برای برقراری ارتباط با دوستدارانشان روی بیاورند. موفق باشی [گل].

غفورقلی پور

سلام لطفااز وبلاگ من دیدن فرمایید.مرسی یادداشتهای غفور قلی پور[لبخند]

مریم

[گل]

نگین

سلام چقدر قشنگه که با تفکرات کسی آشنا بشی که مدت زیادی فقط از دور می شناختیش... خوشحالم که وبلاگتون رو می خوونم و خوشحالم که تا اینهمه احساسات شما رو دوست داشتنی می دونم... خیلی افتخار می دید اگر به وبلاگ من هم بیاید.

لیدا

سلام... ممنونم الهام عزیز که یک پست به مخاطبینتون اختصاص دادین و براشون ارزش قائل شدین ... امیدوارم در هر کجا که هستی و شاد و موفق و راضی باشی ... یا حق...

مریم

سلام چه جوری می شه با بازیگرها و کارگردان تئاتر بعد از دیدن نمایش سوالاتی که راجع به نمایش نامه وکارگردانی داریم با آنها مطرح کنیم چون خیلی زود بعد از اتمام نمایش از صحنه خارج می شن و نمی تونیم سوالاتمون رو بپرسیم وبلاگ جالبی دارین متشکرم